top of page

Відгуки

наших випускників

Вікторія Кривуляко.jpg
ВІКТОРІЯ КРИВУЛЯКО

Як жаль, що навчання так швидко закінчилось!  Я би слухала і слухала уроки від Романа Рвачова!

 Надзвичайно хороші враження! 

Фотошкола «Vivat» дала мені базу для фотозйомки, відкрила ті секрети, яких не вистачало, систематизувала знання та дала впевненість у своїх силах!

Я зрозуміла, що справа не тільки у камері, а у відповідному настрої, у певному мисленні, мисленні фотографа! 

Дякую викладачу Роману за цей курс, все дуже професійно, зрозуміло та з душею!

Є натхнення удосконалюватися, практикуватися і та навчатися далі!

Надіюсь, що повернусь дуже скоро в «Vivat» 

Євгенія Тахтамишева.jpg
ЄВГЕНІЯ ТАХТАМИШЕВА

Це перші курси фотографії у моєму житті, і я задоволена тим, що обрала першим щаблем у цьому напрямі саме фотошколу "Vivat". Чудовий викладач, з гарною виразною подачею матеріалу, без зайвої води, все чітко, зрозуміло та за фактом. Доступна ціна курсу та чудова відправна точка у світ фотографії, рекомендую!

Вікторія Алєксєєва.jpg
ВІКТОРІЯ АЛЕКСЄЄВА

Дуже цінний курс для початківців. Так як я взагалі нічого не знала про камеру та як її налаштовувати, то ці знання допомогли мені розібратись та вивчити основи. Дякую Роману за цінні поради та лекції.

Я зрозуміла, що надихаюсь завдяки цим урокам , знімати хочу більше і більше. Дякую!

Ружена Дукан.jpg
РУЖЕНА ДУКАН

Дуже рада та задоволена що пройшла  базовий курс школи віват, все доступно, з легкістю та практично. Засвоїла найголовніше щодо фотоапарату та фотозйомки.

Дякую викладачу за терпіння та надані знання.

Юлія Файкова.jpg
ЮЛІЯ ФАЙКОВА

Я вдячна команді фотошколи Vivat за комплексний підхід у навчанні студентів.
Матеріал поданий доступною мовою, усі лекції збудовані логічно. Були і відеоуроки, і живі вебінари, на яких можна було поставити запитання, а також конспекти лекцій із теорією та прикладами. Великий плюс, що був розбір домашніх завдань.

Катерина Фаюра.jpg
КАТЕРИНА ФАЮРА

Курс сподобався, багато нового дізналась про фото та навіть про свій фотоапарат. Ще, звичайно, вчитись і вчитись, але все було дуже доступно та цікаво! 

Леся Жеребецька.jpg
ЛЕСЯ ЖЕРЕБЕЦЬКА

Дуже сподобався курс "Перші кроки до майстерності". Дякую фотошколі "Vivat" за отриманні знання.

Анастасія Япрах.jpg
АНАСТАСІЯ ЯПРАХ

Мені надзвичайно сподобались наші заняття, дуже змістовно та чітко. Ви надали практичні навички, щиро дякую вам! Бажаю професіонального розвитку!

Катерина Князєва.jpg
КАТЕРИНА КНЯЗЄВА

Настав той день, коли я вирішила, що фото на смартфон недостатньо. Чогось не вистачає. Пішла навчатися "для себе" на онлайн курс.

Дуже захопилась фотографією, навіть провела фотозйомку. 

Критика буде жорсткою, але по справі.

Не вистачає практики, тому придбала додатково марафон.

Курс чудовий, я задоволена отриманими знаннями. Дуже вдячна організаторам)

Тетяна Пустовойт.jpg
ТЕТЯНА ПУСТОВОЙТ

Чудовий курс "Перші кроки до майстерності". Відмінно побудований та структурований. Цікаві завдання та уроки, які допомогли мені подружитися з моїм фотоапаратом! Велика подяка Роману за талант надихати, підтримувати, пояснювати та давати "чарівні пенделі".
Після закінчення курсу хочеться продовжувати навчатися, спілкуватися та виходити на вищий професійний рівень!

Аліна Єфремова.jpg
АЛІНА ЄФРЕМОВА

Велике спасибі Роману Рвачову за онлайн-курс в фотошколі Vivat.

Навчилася користуватися своєю камерою, дізналася, що таке композиція, колористика і ще багато всього цікавого.
Добре поданий матеріал, все структуровано, класний гумор.
Обов'язково планую піти ще і на офлайн курс і отримати більше практики і знань.
Всім новачкам рекомендую.

Фотошкола VIVAT
СВІТЛАНА СЛИВКА

Дякую за курс. Насправді дуже сподобалося. Все конкретно, без води. Ні на хвилину не пошкодувала, що обрала саме цей курс. Зустріла нових людей, дізналася багато нового і отримала підтримку. Подобається, що є зворотній зв'язок, завжди знайдеш відповідь на свої запитання і допомогу. Буду йти далі і вчитися на своїх помилках. 

Фотошкола VIVAT
АНАСТАСІЯ БОРДУНОВА

Я довго думала чи записуватися мені на курс, сумнівалася, як і всі люди, але вирішила ризикнути і прислухатися до свого внутрішнього голосу дати шанс собі і своїм бажанням. Я записалася на курс з надією здобути знання, практику, досвід, помилки на яких би навчалася, почути поради та конкретні зауваження... І отримала набагато більше, ніж планувала.Я отримала Сім'ю.
Я дуже вдячна, що могла стати частиною цієї великої родини. Здобути знання, зрозуміти, чого я хочу в цьому житті, все це завдяки Роману. Кращого вчителя у своєму житті я ще не зустрічала. Людина з великої літери, яка ділиться своїм досвідом, не ллє води, а дає нам конкретні знання. Роман розповість вам все, що стане в нагоді для початку, навчить розуміти і відчувати фотографію, бачити світ зовсім під іншим кутом, але ви повинні розуміти, що більша частина успіху покладатиметься на ваші плечі. Наскільки ви сильно цього хочете, тому що без зусиль та старання гарного результату не варто чекати. Роман вчить як користуватися інструментом, а вже ви вирішуєте, як його використовуватимете.
Завдяки курсу ви зрозумієте, чого ви хочете і наскільки це вам потрібно. Наші страхи гублять наші бажання. Не варто боятися, настав час почути себе та діяти.

Фотошкола VIVAT
НАДІЯ ПИЛИПЧУК

Дуже дякую Роману за цей чудовий курс!
Рішення про запис на курс прийняла дуже швидко  - і жодного разу про це не пошкодувала.

Які плюси?
- цікавий новий досвід;
- якісні та дуже інформативні заняття;
- можливість навчатися у професіонала своєї справи з багаторічним досвідом;

- зручна форма навчання (онлайн економить час і сили після робочого дня);

- безперервний доступ до конспектів та відеоматеріалів, що дає змогу повторювати та закріплювати матеріал у будь-який час;
- відносно невисока вартість курсу.
Що ж до результатів?
Для мене це серйозний крок вперед. Я почала більше помічати помилки, яких припускалась раніше, по-іншому дивитись на фотографування в цілому. Мануальний режим камери більше не викликає таких труднощів, як раніше, та інтуїтивного налаштування параметрів (хоча над цим ще працюю). Кадри стали кращими. І найголовніше – захотілося рухатись далі, а це вже перемога.

Фотошкола VIVAT
ТЕТЯНА МАЦЬКІВ

Напевне всі, так як і я, хто взяв до рук фотоапарат, задали собі питання: "А що далі? Для чого всі ці  букви та цифри? Що робити з усіма цими кнопочками?" Мені допомогли знайти відповіді на ці, та багато інших питань- базовий курс "Перші кроки до майстерності"  та викладач школи  Vivat - Роман Рвачов. Надзвичайно цікаві заняття з практичним домашнім завданням та детальним розбором  робіт, конструктивна критика, об’єктивна оцінка робіт, проста термінологія, легкість в спілкуванні, дохідлива подача інформації. Постійний доступ до трансляцій та відео уроків дуже допомагає повторювати пройдений матеріал. Професіоналізм, толерантність, терпіння до «новачків» й почуття гумору Романа - заслуговують окремої шани та похвали. Щиро дякую, фотошкола Vivat!

Фотошкола VIVAT
ВАЛЕНТИНА КАРПЕНКО

При виборі школи для навчання фотографії всі "зорі" зійшлися саме на "Vivat". Здивувало та підкупило, що вся інформація про уроки в доступі, і можна "типу" самостійно знайти весь матеріал для ознайомлення. Рекомендую всім хто бажає "пізнати ази" - обирати навчання саме тут, бо  дуже легко, просто і в той же час професійно (з ноткою гумору) викладені всі теми. Я ні секунди не жалкую про свій вибір, адже той час для самостійного пошуку інформації краще направити на вдосконалення навичок.
Я прийшла за базовими знаннями про фотографію та про інструменти для фотографування, а отримала в рази більше!
Хочу всім порадити серйозно віднестись до виконання домашніх завдань, не боятись а пробувати робити, адже тільки коли спробуєш на власному досвіді розумієш всі нюанси! Всім Vivat!!!

Фотошкола VIVAT
АЛЬОНА ТРЕТЯК

Я - сова. І мало що в цьому житті може змусити мене прокинутися до світанку.
А цей курс зміг) Я прокидалася натхненна і бігла фотографувати досвітнє місто! Вже цього може бути достатньо, щоб висловити моє захоплення з приводу курсу "Перші кроки до майстерності"...
Але хочу додати, що тільки тут я зрозуміла, що таке "Експозиція" і як з нею працювати. Тільки тут я отримала безцінні практичні поради по тому, як домогтися саме того результату, який був задуманий.
Я часто ловила себе на тому, що під час занять інформація ніби сама собою розкладається "по поличках" і виникає відчуття, що "відкриваються очі".
Роман подає інформацію просто, самими зрозумілими словами, а після кожного заняття залишається ціла гора "инсайтiв" і море натхнення.
Дякую Роману і фотошколі Vivat за те, що "потоваришували" мене з камерою і за гаряче бажання йти "в світ" і застосовувати всі отримані знання на практиці!

Фотошкола VIVAT
ЮЛІАННА ХАРЧУК

Романе, дякую вам велике за такі чудові та відкриті уроки. До цього навчання я навіть не знала, що таке  Діафрагма, Ісо, Витримка і т.д. Для мене це були нові відкриття. Після восьми занять у мене відкрився новий погляд. Мені подобається, як ви викладали уроки: прикладами, ділилися з нами своїм життям. Я вам за все вдячна. У мене по переду багато і багато практики :)

Фотошкола VIVAT
ОЛЬГА ФЕДОРЯК

Дякую за реально крутий курс для початківців «Перші кроки для майстерності». 

Все сподобалося - підхід до викладання матеріалу, конструктивність, змістовність. Було розкрито багато питань по мистецтву фотографії. Далі Кожен вибирає сам, ким бути - чи фотографом-аматором, чи професіоналом. В обох випадках тільки практика допоможе. Щиро дякую і рекомендую, особливо молодим людям. Розвивайтеся, шукайте себе в чомусь корисному. Так просто нічого не буває.. і у фотографії також..

Фотошкола VIVAT
НАТАЛІЯ ОЗАРКО

Дякую пану Роману за знання, які я отримала! Я абсолютний новачок. До курсу фотоапаратом не користувалась навіть в режимі "авто". Не хотілось експериментувати, зразу обрала навчання на курсі. Для мене було пріоритетом зрозуміти, як це працює, дізнатись секрети фотографії. Як каже наш наставник Роман Рвачов, порівняйте свої знання з тими, що були місяць тому. Ви побачите, що освоїли, чогось досягли. І це лише початок. І це та база, з якою можна рухатись далі. Тепер я по-іншому дивлюсь на світ- очима фотографа, бо композиція, експозиція, творча уява- це все впорядкувалось в думках. Школа "Віват"  - чудовий старт для майбутнього фотографа чи просто любителя фото!

Фотошкола VIVAT
МАРІЯ ЧЕРНЯВСЬКА

Якщо говорити коротко - то мені сподобався курс і навчання було для мене дуже корисним!
Фотоапарат з'явився в мене трохи менше року тому, і з того часу намагалася розібратися самостійно, на курс ніякий не наважувалася піти і всі налаштування та фото робилися інтуїтивно, часто стикалася з проблемою, що не можу реалізувати свій задум, бо не до кінця розуміла як це зробити технічно.
Вже після другого заняття, де ми вчилися налаштовувати камеру - в мене відбулося прозріння і всі пазлики склалися до купи. Вчитися і розвиватися ще є багато куди, але тепер я точно знаю що, як і де підлаштувати щоб отримати задуманий знімок у результаті. 
Сподобалася програма курсу, і хоча деякі уроки чесно кажучи мені поки не пригодяться але базові уявлення теж цікаво було дізнатися.
Класно побудована схема - перед лекцією ми маємо конспект і вже на лекції більше зрозуміло про що мова.

Загалом - рекомендую даний курс для початківців і тих, хто вже знімає але невпевнено розуміється на всіх налаштуваннях камери.

Фотошкола VIVAT
АЛIНА ПРЯДКО

Хочу подякувати за навчання та нові знання. Курс пройшов дуже швидко та майже легко. Я не втратила бажання займатися  фотографуванням, а навпаки тільки підсилила свої бажання. Дiзналась найголовнiшi аспекти та деталi, якi формують основу фотографii.

Фотошкола VIVAT
КАТЕРИНА ВІТВИЦЬКА

Курс хороший, все доступно та зрозуміло викладено, у подробицях розказано основи фотографії.
Великий плюс у записі уроків можна подивитися і переглянути їх у будь-який момент часу.
Відмінно підходить для людей, які тільки починають занурення у світ фотографії та хочуть
отримати базові знання.

Фотошкола VIVAT
СВІТЛАНА ДЕРКАЧ

Зовсім недавно я закінчила курс «Перші кроки до майстерності» у фотошколі Vivat. Для себе відкрила новий світ фотографії. Навчилася налаштовувати камеру. Дуже сподобалося, що матеріали написані зрозуміло та доступно. Роботи фотографій пояснювалися викладачем, і можна було побачити свої помилки і щось покращити. Щиро дякую за знання і за курс.

Фотошкола VIVAT
МАРИНА БЄЛЬСЬКА

Дуже дякую фотошколі Vivat за базовий курс! Роман Рвачов, Вам особлива подяка. Подача інформації цікава і легка. НАРЕШТІ налаштування фотокамери стали зрозумілими. Є класний зворотній зв'язок по домашнім завданням і по всім незрозумілим питанням. Ви даєте гарний фундамент для розвитку! 

bottom of page