top of page

Про фотошколу VIVAT

Фотошкола VIVAT почала свій шлях ще у в квітні 2010-го і за дуже короткий термін вибилася в лідери серед фотошкіл для фотографів-початківців. Це сталося через те, що ми відразу визначили напрям і розставили пріоритети. Наша головна мета була і залишається - передати накопичені знання і залучити до світу мистецтва якомога більше людей.

Ми прийняли рішення, що групи завжди будуть запускатися за розкладом, незалежно від кількості учасників. Ми ніколи не чекаємо, поки збереться повна група, як це роблять в багатьох фотошколах. Ми працюємо з будь-якою кількістю учасників. Але, парадокс полягає в тому, що в 90% випадків, групи переповнені. І навіть у літній період, в період відпусток, наша фотошкола працює без перерви, навчає початківців основам фотографії.

Популярність фотошколи обумовлена ​​декількома факторами. Звичайно ж, наша заслуга в цьому теж є, але більш за все популярною її зробили наші учні і випускники. Саме вони розповідають про нас, вони рекомендують нас, вони завжди з нами. Це вони кажуть, що ми з любов'ю і майстерністю ставимося до своєї справи, що ми допомагаємо навіть після закінчення курсу. Що наш відомий «ЧАРІВНИЙ стусан» працює якісно і надовго. А їх успіхи говорять про нашу роботу найкраще.

 

Серед наших випускників є вже дуже відомі фотографи, як в Україні, так і за кордоном. Багато з них працюють з престижними виданнями та агентствами. У когось вже є свої фотостудії і навіть фотошколи.

Ми дуже пишаємося своїми учнями і всіляко їх підтримуємо. Для нас велика честь бути причетними до їх творчого життя. Дуже приємно усвідомлювати, що свої перші кроки до успіху вони зробили разом з фотошколою VIVAT.

 

Наша фотошкола, це не просто "експозиція", "композиція" та лекції на тему фото, це в першу чергу переналаштування свідомості, це зміни в житті і нові можливості. Це шанс стати тим, ким ти хочеш. Ми не тільки навчаємо фотографувати, але показуємо, яким може бути життя в творчості. Ми вчимо любити себе, поважати і цінувати свої таланти і, тим більше, надбання.

 

У фотошколі викладають професійні діючі фотографи з багаторічним стажем, які самі продовжують удосконалювати свої навички щодня. У кожного з них свій напрямок, в якому він розбирається найкраще, і це дає нам перевагу. Студенти отримують більше актуальної інформації c різних сторін. Це позитивно впливає на процес навчання. Ми не ллємо воду, не розповідаємо історію та філософію фотографії - все це треба вивчати набагато пізніше.

Ми вчимо фотографувати!

 

Постійно покращуючи і удосконалюючи наш фотокурс ми створили унікальну програму, в якій гармонійно поєднується теорія і практика. Саме такий підхід дає можливість вже на першому занятті керувати камерою, а на другому вже почати фотографувати усвідомлено, використовуючи ручні налаштування фотоапарата. 

 

НАШІ ЦІЛІ.

Перша. Ми хочемо, щоб якомога більше людей були залучені в світ фотомистецтва і могли використовувати можливості сучасних фотокамер для реалізації своїх творчих потреб і для свого самовираження.

 

Друга. Ми хочемо залишити свій слід в житті. Наш слід - це спадщина у вигляді успішних учнів. Тому, в першу чергу ми самі зацікавлені в тому, щоб навчити вас найкращим чином.

 

І на останок. Для нас буде великою честю стати для вас наставниками і провідниками в світ мистецтва. Це велика відповідальність і ми готові брати її на себе, якщо ви дозволите нам допомогти сформувати надійний фундамент для успішного старту.

Ми віримо, що кожна людина талановита, і ми знаємо, як розкривати ці таланти.

 

Фотошкола VIVAT.

bottom of page